Palác hodný místokrále

Lze zakoupit občerstvení

Volný vstup do prohlídkového okruhu vznešeným patrem barokního paláce. Nechte na sebe působit vrcholné architektonické dílo evropského baroka.

Clam-Gallasův palác

Adresa: Husova 158/20, Praha 1

Instituce: Muzeum Prahy

Promítání filmu MALÍŘ JEJÍHO TĚLA
Clam-Gallasův palác

Když se francouzský malíř Pierre Bonnard setkal s Marthou de Méligny, netušil, že se tato samozvaná aristokratka stane inspirací a smyslem jeho života a díla… Přijďte si užít nejnovější snímek režiséra Martina Provosta v jedinečné atmosféře nádvoří barokního paláce. Film Malíř jejího těla potěší nejen fanoušky impresionismu a postimpresionismu, ale každého, komu je blízká francouzská filmografie. Touto akcí současně zahájíme Letní kino na nádvoří Clam-Gallasova paláce, které pro vás pořádá 3Kino ve spolupráci s Muzeem Prahy. V případě deště se projekce přesune do sálu.