Workshop

Zmrzlina & vafle s PaPájou

Během Pražské muzejní noci nebudou chybět ani oblíbené sladké workshopy v gastrostudiu. Děti si pod vedením lektorky Pavlíny Matysové (Zdravě s PaPájou) vyrobí jahodovou zmrzlinu s vaflí.

Adresa: Kostelní 1300/44, Praha 7

Instituce: Národní zemědělské muzeum

Hra Toulavě muzeem
Národní zemědělské muzeum

Zábavná hra pro děti od 6 let s odměnou na konci.

Prohlídka bývalého krytu CO
Národní zemědělské muzeum

Během Pražské muzejní noci máte jedinečnou příležitost nahlédnout i do protiatomového krytu z 50. let minulého století, který se nachází pod budovou Národního zemědělského muzea v Praze.

Prohlídka výstavy Ukryto v muzeu
Národní zemědělské muzeum

Co všechno se skrývá v muzeu, v jeho depozitářích a jak to všechno funguje? Tématem výstavního projektu s názvem Ukryto v muzeu – výstava V2023011 je muzeum a muzejní sbírka sama o sobě.
Workshop

Hydroponické pěstování
Národní zemědělské muzeum

Pod vedením lektorů se děti seznámí s principem hydroponického pěstování a samy si ho i vyzkouší. Hydroponicky vypěstovanou rostlinu si také odnesou domů.

Koncert kapely Broky Františka Kanečka
Národní zemědělské muzeum

Pop rocková kapela vystoupí společně s kytaristou a zpěvákem Timem Breedingem (USA).

Prohlídka o historii budovy muzea
Národní zemědělské muzeum

Komentovaná prohlídka zaměřená na historii i současnost budovy Národního zemědělského muzea v Praze.